В Україні зараз ніхто не може відчувати себе захищеним і покладатися на справедливі суди.

Про це 16 вересня в ефірі телеканалу "Перший Незалежний" заявив політичний експерт, професор соціологи Павло Кутуєв, повідомляє Регнум.

Експерт нагадав, що голова політради партії "опозиційна платформа - за життя" Віктор Медведчук заявив, що він не подаватиме апеляцію на останнє продовження йому домашнього арешту, оскільки вважає українську судову систему повністю залежною від офісу президента, а відповідно, нездатною вершити правосуддя. Кутуєв підкреслив, що якщо опозиція і її лідер в Україні піддаються політичним гонінням, то ні про яке верховенство права в країні не може йти й мови.

"Якщо топовий політик не може покладатися на захист в українських судах, то про що говорити інвестору, підприємцю, які не мають політичної впливовості? Це створює небезпечну ситуацію для будь-якого економічного агента і відлякує потенційних інвесторів, що призводить до погіршення економічної ситуації"— - констатував Кутуєв.

Соціолог зазначив, що в Україні далеко не кожен має таку юридичну кваліфікацію і багаторічний досвід у політиці, як Медведчук, але навіть він виявився безсилий перед тиском, який сьогодні чинна влада чинить на правоохоронну і судову систему.

Популярні новини зараз

Невакцинованим українцям заборонили ходити до туалету

Джамала зізналася, чому пішла від чоловіка, з яким разом була 11 років

Ксенія Мішина після примирення з Олександром Еллертом видала все, що її бісить: "Сказала стоп"

Павло Зібров вивалив свій шампур в Дубаї на очах у дружини: чоловіки позаздрять

Показати ще

"Демократія не можлива без опозиції. Опозиція-це не ті, хто нам подобаються, а ті, хто є політично активними, не мають доступу до державної машини, але мають програму дій, і в рамках правового поля конкурують за те, щоб отримати доступ до політичної системи, стати більшістю і проводити свою політику. Влада і опозиція завжди мають можливість помінятися місцями мирним, правовим способом"— - констатував Кутуєв.