Український політолог, керівник аналітичного центру" Третій сектор " Андрій Золотарьов у бесіді з РЕН ТВ прокоментував мітинги біля будинку голови політради партії "опозиційна платформа - за життя" (ОПЗЖ) Віктора Медведчука в Київській області. Політолог назвав правильною реакцію прихильників перебуває вдома під цілодобовим арештом за рішенням суду українського політика. Він зауважив, що представники ОПЗЖ спрацювали у відповідь на провокацію націонал-радикалів "технологічно", повідомляє 112.ua.

Політолог звернув увагу на те, що люди люблять нарікати, переймаючись питанням про те, чому на Україні не протестують. При цьому мало хто задається питанням про те, чому протести не призводять до реальних змін і не вдається переломити ситуацію, взявши під контроль націоналістів.

"Знаєте, дуже складно протестувати, коли поряд з "бультер'єрами" - з представниками націоналістичних кіл, з якими можна було б впоратися, маячить силовий апарат держави. У цьому ключова проблема. Ті, хто намагався лікувати подібне подібним, стикалися з переважною нерівністю сил. На боці націоналістів, зрештою, виступала держава. І не раз демонструвало, що так звана "патріотична" франшиза не порожній звук. І вона працює", - пояснив Золотарьов.

Політолог зауважив, що сама по собі форма протестів біля будинку Медведчука вказує на те, що "команди на загострення зверху дано не було". Український експерт зауважив, що натовп мітингувальників був необхідний для того, щоб "пограти на нервах" і викликати по можливості відповідну реакцію з боку сопартійців Медведчука. Золотарьов звернув увагу на те, що в партії "опозиційна платформа - за життя" дійсно відповіли на нападки, однак зробили це професійно і "технологічно".

"Судячи з усього, прихильники Віктора Медведчука - а в партії зараз дуже непроста ситуація, в "опозиційній платформі" зараз є кілька центрів впливу-зважилися зробити те, що давно слід було, а саме продемонструвати момент сили. Показати, що вони в змозі за себе постояти і в змозі захищатися. Наприкінці цього тижня заговорили, що на пікетування будинку Медведчука в Конча-Заспі організують групу бродячих активістів, таких "моджахедів за наймом". Це не було секретом. У відповідь встигли зібрати контрмітинг і, за великим рахунком, із завданням впоралися", - зауважив Золотарьов.

Популярні новини зараз

Михайло Поплавський задзвенів бубенчиками й показав свій солодкий плід: "Вже в очікуванні"

Тоня Матвієнко розповіла про стосунки Арсена Мірзояна із її старшою донькою: "Їй тоді було 12-13 років…"

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

Зарослий жирком бік Ані Лорак виліз зі штанів, щоб привітатися з фанатами

Показати ще

Редакція може не розділяти думку автора висловлювань