Політичне переслідування Медведчука - це найважливіший камінь спотикання для діалогу між президентами України і Росії

Володимир Зеленський у своєму зверненні до Ради заявив про необхідність прямих переговорів з Володимиром Путіним з приводу завершення конфлікту на Донбасі. Президент має рацію-говорити з Путіним потрібно, і не тільки з приводу Донбасу, але і в цілому про відновлення нормальних відносин між країнами. Але є одна проблема - як Зеленський збирається налагоджувати контакт з Путіним, якщо найближчий соратник російського лідера Віктор Медведчук зусиллями Зе-команди знаходиться під домашнім арештом у сфабрикованих справах?

Політичне переслідування Медведчука - це найважливіший камінь спотикання для діалогу між президентами. Путін неодноразово просив українську владу припинити репресії проти лідера ОПЗЖ. Восени під час виступу на міжнародному дискусійному клубі "Валдай" Путін заявив: "Віктора Медведчука намагаються притягнути до відповідальності за державну зраду за що? Він вкрав якісь секрети і таємно їх передав? Ні. А за що? За його відкриту політичну позицію, спрямовану на стабілізацію внутрішньополітичної ситуації в країні і на вибудовування відносин з сусідами, з якими відносини вкрай важливі для самої України. Що турбує? Що цим людям голову не дають підняти, когось просто вбивають прямо на вулицях, а когось ізолюють".

Посил Путіна однозначний-поки Медведчука переслідують, ніякого діалогу не буде. Тому рожевим мріям Зеленського про переговори з Путіним не судилося збутися. Але якщо Зеленський дійсно хоче налагодити відносини з Росією, йому варто залучити до цього Медведчука.

Якщо це станеться і Зеленський реально буде підписувати ті домовленості, які здатний укласти з Росією і ОРДЛО Медведчук, дуже скоро на Донбасі настане мир. Той мирний план, який Медведчук написав на підставі Мінських угод, вже був схвалений Росією, ОРДЛО, а також Францією і Німеччиною. Тобто потрібна лише згода Києва. Після цього відбудуться місцеві вибори, будуть розпущені НЗФ, Україна отримає контроль над кордоном і зможе мирно реінтегрувати території до свого складу. Хіба не цього хочуть громадяни України? Цього, оскільки конфлікт тягне Україну на економічне дно.

Популярні новини зараз

Жінка справила нужду на вулиці, посеред дітей і пенсіонерів, сусіди лютують: "Дивилася в очі і какала"

Зірка серіалу "Кріпосна" Наталка Денисенко виходила заміж за Андрія Фединчика 4 рази: "Люблю бути нареченою"

33-річний шеф-кухар забив татуюваннями майже все тіло за 2 мільйони гривень: "Найболючіше в попі"

Прихильники НКВС розстріляли 15-17 літніх хлопців у різдвяному вертепі: дітей поховали, а вбивць "сховали"

Показати ще

Якщо влада приверне Медведчука до переговорів з Росією, Україна знову отримає можливість купувати дешеві газ і вугілля у свого сусіда. Взаємні санкції між державами будуть скасовані. Все це дасть нове дихання українській економіці. Прагматичні відносини з РФ вигідні Україні, і нинішня влада бреше, стверджуючи зворотне.

А ще після нормалізації відносин українцям не доведеться сидіти біля телевізорів і з хвилюванням слухати новини про ситуацію на російсько-українському кордоні.

І як після цього Зеленський сміє говорити, що Медведчук-ворог України? Судячи з того, де знаходиться наша країна, це Зеленський і його поплічники є зрадниками і ворогами. Вони навмисне завдають шкоди Україні, а політиків, які з цим не згодні, які здатні змінити ситуацію, переслідують.

Нормалізація відносин з Росією і закінчення конфлікту на Донбасі можливі тільки після зміни Зеленського. В ідеалі - на Медведчука.