У Києві йдуть протести не тільки проти закритих проросійських телеканалів - їх співробітники й самі виходять на протест. Які наслідки він може мати?
Ситуацію в програмі «Что дальше» на каналі «Знай24» коментує політичний експерт Андрій Вігірінській.
«Протести в Києві не можна вважати правильним методом або правильною реакцією на що б то не було. По-перше, їх чисельність дуже низька. По-друге, протести співробітників одного телеканалу не підтримали профспілки їхніх колег», - зазначає він.
На думку коментатора, це свідчить про те, що стандарти журналістики, до яких у нас постійно звертаються, але ніколи не дотримуються, завжди знаходяться на другому плані. На першому - або редакційна політика, або політика власника. Тому журналістам, які проігнорували цей протест, не варто засуджувати своїх колег за те, що вони висвітлюють або не висвітлюють. Адже вони й самі надходять точно так же.
«На кожному каналі є певні табу. Там не можна лаяти того, тут - цього, і такі заборони існують всюди. Так що в цій сфері не можна бути моралізатором. На це завжди можуть відповісти: на себе подивися», - робить висновок Андрій Вігірінській.
Вода, газ, світло та навіть вивіз сміття: українцям дозволили заощадити на комуналці 50%
Борги перед ТЦК: яке майно заберуть в ухилянтів
Гороскоп на тиждень 5-11 травня для всіх знаків Зодіаку: удар по Леву, втрата Скорпіонів та підсумки Тельців
"Останній місяць війни": астролог назвав можливу дату завершення бойових дій
Раніше, як повідомляє Знай.ua, він пояснив, які зміни повинен принести новий закон про статус Києва.
Також Вігірінській передрікав близький політичний крах партії «Європейська солідарність».