Скільки часу треба для того, щоб в Україні почали збирати безпілотники? В ефірі “Романенко Бесіди” відповідь на це питання дав останній президент ДП “Антонов” Олександр Лось.
За його словами, мова йде про оформлення юридичного статусу. Це має бути надійна організація з серйозними інвестиціями, а не ФОП. Розробка одного безпілотника обійдеться у 10 млн доларів, що порівняно з літаком набагато дорожче.
«Але оскільки йдеться про комплекси, адже потрібні наземні станції, як ми з вами знаємо і вже бачимо, ви згадали, на прикладі Байрактарів, які вже в Україні інсталюються усі ці наземні приймально-передавальні станції управління. Об'єднуються в мережу. Таку ж систему, природно, плануємо розвивати і ми. Але свою, українську», - додав Лось.
Експерт наголошує, ініціюватимуть ідею приватні особи спільно з державними структурами і з підприємствами, які постачатимуть.
Лось вважає, що модель безпілотника не надто важка. Не з класу «Мисливець». Його планують застосовувати в автономному режимі. Якщо він зараз тільки вчиться літати, то через 7 років буде небезпечною наступальною зброєю. Для того, щоб ідея реалізувалась в дію необхідно 7 років. Через 7 років ці машини заступлять на бойові чергування. Наразі в авіаційному світі це цілком реально.
Дадуть по 7500 грн на кожного малюка: родинам з дітьми почали виплачувати нову грошову допомогу
Ризикуєте залишитися без грошей: "Ощадбанк" попередив усіх власників карток
Після масової втечі абонентів, Київстар вирішив задобрити тарифами: що пропонують
Українцям обіцяють 40 тисяч гривень допомоги: коли і кому почнуть платити
Як повідомляв Знай.ua, авіаконструктор розповів, скільки "вигребла" команда Абромавічуса з "Антонова".
Окрім цього, Знай.ua повідомляв, що Бортник заявив, що з 2015 року "Антонов" не випустив жодного літака.