Реєстраційна палата Великобританії прийняла рішення припинити діяльність британського відділення Фонду Олени Пінчук» АНТИСНІД " (The Elena Pinchuk AntiAIDs Foundation) з 16 березня.
Відповідне рішення оприлюднено 8 березня на сайті британського урядової реєстраційної палати Companies House.
Підставою для припинення роботи Фонду стала заява його власника Олени Пінчук і директора Ольги Руднєвої від 7 і 8 грудня 2020 року. Засновник і директор Фонду звернулися до місцевої влади з проханням виключити фонд з британського реєстру.
Наприкінці грудня 2020 року влада Британії повідомила, що остаточне рішення про припинення роботи фонду буде прийнято протягом 2 місяців.
Після розпуску фонду, все майно і права, які у нього залишилися, в тому числі знаходяться в його довірчому управлінні, буде передано у власність британської корони.
Українцям дозволили не сплачувати за комунальні послуги: коли рахунки можна "заморозити"
Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році
Дають лише 3 дні: в Україні змінилися правила повісток поштою, що це змінює для чоловіків
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Згідно з останньою оприлюдненою фінансовою звітністю фонду, його дохід за 2018 рік склав 38,9 тис.доларів, за 2017 - 50,9 тис. доларів.
Нагадаємо, фонд "АНТИСНІД" Олени Пінчук був заснований в Лондоні в жовтні 2010 року. В Україні благодійна організація "Фонд Олени Пінчук" зареєстрована ще в 2003 рік. Її засновниками вказані олігарх Віктор Пінчук, його дружина Олена Пінчук і Михайло Туманов.
З 2016 року основний бізнес Віктора Пінчука компанія «Інтерпайп» знаходиться в складному фінансовому становищі після введення Росією мит на ввезення залізничних коліс з України.
У березні 2021 року українського видання Forbes оприлюднено рейтинг мільярдерів, згідно з яким Віктор Пінчук за останній рік наростив статки в 1,7 рази – до 2,5 млрд доларів.