Верховна Рада повинна встановити для уряду конкретні соціально-економічні орієнтири для переговорів із міжнародними кредиторами.
Про це написав у своєму блозі на Кореспондент.Нет лідер партії «За майбутнє», народний депутат Ігор Палиця.
«Податки, тарифи, пенсії, медицина, освіта – це все внутрішня політика України, на яку не повинні мати вплив іноземні структури! Навіть якщо вони дають в борг великі гроші.
Не можна допустити, щоб новий Меморандум, який зараз готується, містив такі самі або ще більш антиукраїнські соціально-економічні вимоги, що й попередній.
Для цього наша депутатська група «Партія «За майбутнє» у Верховній Раді пропонує закріпити на законодавчому рівні право парламенту на ратифікацію будь-яких домовленостей із міжнародними фінансовими організаціями, а також запровадити «червоні лінії» у перемовинах уряду з МВФ.
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати
Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Зокрема, унеможливити втручання у внутрішні справи України – економіку, пенсійне забезпечення, тарифну політику тощо», – написав Ігор Палиця.
Для цього народний депутат пропонує переглянути чинну стратегію управління державним боргом, яку Кабінет Міністрів затвердив у 2019 році, до пандемії коронавірусу.
Як повідомляється в матеріалі, станом на 1 січня 2021 року державний борг України склав $90,3 млрд дол. (2.551,9 млрд грн). Це – найвищий показник за останні 10 років.