Революція гідності стала тим моментом, коли відбулося становлення суспільства України.
Так у програмі «Конституційна кухня» заявив Кирило Говорун, архімандрит, доктор філософських наук, професор Стокгольмської школи теології.
Архімандрит дає позитивну оцінку Революції Гідності як поворотного моменту в житті українців, коли суспільство пережило своє ресурсне становлення, відчуло неабияку солідарність та консолідувалося. «Він справді показав нам певне одкровення: що ми повинні робити, чим ми повинні бути, щоб у нас все було добре», - говорить він про Майдан.
На думку Кирила Говоруна, Майдан – це певний взірець для України, її ідеальна модель як держави. Вийшовши на якісно новий рівень, українці побачать, що країна дуже на нього подібна. Але водночас перед суспільством постав новий виклик: потрібно створити відповідні механізми, які дозволять інституційно оформити енергію та настрої Революції гідності.
Геннадій Друзенко принагідно згадав новий термін, який запропонував професор Брюс Акерман, - «конституціоналізація революційної харизми», що звучить незвично і навіть провокативно. Мовляв, спалах солідарності, яким відзначився український Майдан, варто конституціоналізувати.
Гороскоп на сьогодні, 6 травня: кому день принесе успіх, а кого зіб'є з ніг
"Останній місяць війни": астролог назвав можливу дату завершення бойових дій
Мобілізація пенсіонерів за 60: військовий в шоці від ініціативи
Мобілізація чоловіків предпенсійного віку: що роблять ТЦК з чоловіками 50+
Нагадаємо, Чаплига заявив, що влада боїться власного народу.
Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Дробович прокоментував заяву ВР щодо Революції гідності.