У програмі “On Target” з капітаном Гарі Табахом професійний перемовник Вадим Рахліс заявив, що кожен, хто брав участь в АТО, має отримати належну допомогу психолога, а фінансування цієї акції повинне лягти на плечі держави.
Рахліс пояснює, що участь в антитерористичній операції не минається так просто для людини. «У неї трошки понівечена психіка», - зазначає він. А відтак повинна бути відповідна допомога, але в Україні мало який психолог погодиться надати свої послуги безкоштовно, а держава – в принципі їх оплатити.
Водночас зі свого боку кожен атошник здійснив, каже експерт, абсолютний і беззаперечний подвиг, він називає їх героями. Сам же Рахліс не був учасником бойових дій, але був в АТО як перемовник, а тому знає з власного досвіду про важкість ситуації.
Перемовник не просить українських психологів працювати з учасниками АТО безкоштовно, ні, оплата має бути, але не з кишені самих атошників. «Країна повинна це оплачувати», - вважає він. Окрім того, сеанси психолога – це лише одна із пропозицій Рахліса. Віддячити військовому країна може оплатою послуг лікаря чи санаторно-курортного лікування. Тим паче, що це нормальна практика для інших розвинених держав світу.
Акцентує увагу експерт і на тому, що в роботі з учасником АТО аж ніяк не підійде телефонний дзвінок, його надто мало для встановлення емоційного контакту. Окрім того, деколи про стан людини набагато більше говорять невербальні жести, аніж слова.
Майже по 7 грн за кіловат: українцям назвали дату зростання тарифу на світло
Тільки для обраних: пенсії збільшяться на 50 %, але не для всіх
Гороскоп на 22 грудня: кому у неділю треба зробити паузу та провести час для душі
Прийшов оновити дані – отримав штраф: нардеп обурився методами ТЦК
Нагадаємо, кількість полонених українців у бойовиків на Донбасі зросла.
Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Бізяєв розповів, хто зацікавлений у війні на Донбасі.