Держекоінспекція проведе аудит пред’явлених збитків, які не були сплачені порушниками, щоб забезпечити їх відшкодування до державного бюджету.

«Аудит передбачатиме проведення аналітики щодо всіх випадків нарахування та пред’явлення збитків порушникам природоохоронного законодавства.

Йдеться про всі напрямки екологічного контролю – промислове забруднення, засмічення, вирубки, браконьєрство тощо», - розповів Андрій Мальований.

Посадовець зазначив, що на сьогоднішній день велика кількість коштів, обчислених за шкоду природі, не відшкодовується порушниками добровільно. Щоб їх стягнути, ДЕІ необхідно кожного разу звертатися до суду і кожного разу сплачувати судовий збір.

«Торік Держекоінспекція стикнулася з катастрофічним недофінансуванням за цією статтею видатків, цьогоріч у бюджеті для сплати судового збору передбачено 6,5 млн. грн., тож наші фахіві отримають дієвий інструмент стягнення з порушників збитків, завданих державі», - поячнив Андрій Мальований.

Популярні новини зараз

Київське метро може подорожчати до 20 гривень

Аліна Гросу показала, як змінилася з дитинства і школи: подорослішала в 13 років

Директор Олі Полякової видав інтимні подробиці стосунків із зіркою: "Ходив за тампонами для своєї жінки"

Директор Олі Полякової зізнався в тісному зв'язку із зіркою: "Наші стосунки..."

Показати ще

Він також зауважив, що завдяки проведенню аудиту зможемо забезпечити повернення до держбюджету коштів, які були фактично були «вкрадені» порушниками природоохоронного законодавства.