Як повідомляє Центр інформації УПЦ, Єрусалимський Патріарх Феофіл III передав лампаду з Благодатним вогнем делегації Української Православної Церкви як благословення між канонічними Православними Церквами.

«Благодатний вогонь зійшов. Делегація Української Православної Церкви отримала його з рук Святішого Патріарха Феофіла. Через кілька годин, з Божого благословення, ми прибудемо у благословенний Київ і кожна віруюча людина зможе отримати цей Благодатний вогонь до своїх домівок - як благословення з місця, де відбулася найвеличніша подія в історії - Воскресіння Христове», - сказав митрополит Антоній перед тим як відбути зі Святої Землі до Києва.

Владика розповів, що на Святій Землі делегація УПЦ молилася про мир і благополуччя для України.

«Ми молимося на Святій Землі про благополуччя, процвітання і мир для нашої Батьківщини. Також ми попросили, щоб Патріарх Єрусалимський підніс молитви за Україну та український народ у Велику Суботу, коли відбувається чудо сходження Благодатного вогню, і під час Пасхального богослужіння у єрусалимському храмі Воскресіння Христового», - зазначив керуючий справами УПЦ.

Відразу після прибуття Благодатного вогню в Київ, він буде доставлений у Києво-Печерську лавру. Зустріч Благодатного вогню перед Успенським собором Києво-Печерської лаври відбудеться близько 23.00.

Популярні новини зараз

Відкинута Юля "Зайка" спробує повернути в свої сіті "Холостяка" Заливако: "Я люблю тебе"

Київське метро може подорожчати до 20 гривень

Директор Олі Полякової зізнався в тісному зв'язку із зіркою: "Наші стосунки..."

Пішов з життя відомий радіоведучий після двотижневої коми: "На голову впала..."

Показати ще

Зі столиці Благодатний вогонь доставлять до всіх єпархій Української Православної Церкви, щоб усі змогли відчути ту радість, яка відбулася на Святій Землі.