Глава ГО «Захист і допомога», голова партії «Сила нації» Андрій Пелюховський у своїй програмі «Суб'єктивно з Андрієм Пелюховським» заявив, що нові тарифи тільки більше розлютять народ.
«На жаль, коли закінчується терпіння, то терплячий народ не спалює мости – він знищує цілі міста. Якщо, наприклад, ще літній період ми з вами якось протримаємося, перетерпимо, то восени, а тим більше ближче до зими, це буде дуже серйозна хвиля. Дуже сильно людей розсердить це підвищення...», - говорить експерт.
Він не виключає, що через підвищення тарифів люди можуть піти на якісь крайні заходи.
«Тому що з кожним днем виробничі площі знищуються, і все більше (особливо в містах) стає безробітних. На жаль, у всіх сім'ї, діти, а у багатьох ще й літні батьки», - сказав Пелюховський.
На його думку, пенсіонери, лікарі та вчителі – це найбільш соціально-беззахисні групи населення.
У Польщі запустили нові правила: що зміниться для українців
Українці можуть залишитися без пенсій: кому припинять виплати
Українці, у вас є Приват24? Банк терміново звернувся до клієнтів із заявою, перевіряйте у себе
Українців попередили про масові перевірки: додому нагрянуть соцслужби
«Пенсіонери – це наша історія. Хороша чи погана, але це наша історія. І вони прожили гідне життя. Лікарі... Від лікарів залежить життя людини. А ось від вчителя – доля людини», - резюмував експерт.
Раніше Знай.uа повідомляв, що Пелюховський розповів, як українська влада постійно розколювала Україну.
Також Знай.uа повідомляв, що Чаплига заявив, що все треба робити в інтересах своєї країни.