Законопроект про екоконтроль (3091) містить корупційні ризики, він має бути доопрацьований, та містити чітко прописані вимоги до бізнесу.

Про це заявила народний депутат, голова Комітету ВР з питань антикорупційної політики Анастасія Радіна.

«Дуже важливо, щоби були дуже чітко на рівні закону визначені підстави і порядок проведення, наприклад, перевірок суб’єктів господарювання. Щоби хороший за своєю суттю законопроект не можна було використати недоброчесно з метою тиску на бізнес, з метою втручання в господарську діяльність, з метою встановлення недоброчесних переваг», - зазначила Радіна.

Вона наголосила: антикорупційний комітет вказав на можливі корупційні ризики, що є в законопроекті, тож він має бути суттєво доопрацьований.

«На жаль, ми змушені говорити про наявність корупційних ризиків навіть тоді, коли з загальною метою законопроекту ми схильні погодитися», - сказала Радіна.

Популярні новини зараз

Зупинило ТЦК – слідкуйте за язиком: що не слід говорити силовикам на блокпосту

Новорічні канікули затягнуться аж на місяць: чому школи не готові до навчання

З 29 листопада Київстар закриває старі тарифи: чого чекати абонентам

"Раз на рік звітуватиму": Віра Брежнєва зізналася, як часто 40-річним хочеться сексу

Показати ще

Раніше народний депутат, член парламентського комітету з питань антикорупційної політики Анатолій Бурміч заявив, що законопроект про екоконтроль (3091) наділяє екоінспекцію надмірними повноваженнями, що може перетворити її на корумпований правоохоронний орган.

Водночас координатор Комітету промислової екології та сталого розвитку Європейської Бізнес Асоціації Ольга Бойко наголосила: в жодній країні ЄС екоінспекція не має таких необмежених повноважень, які пропонують надати їй в Україні, та заявила, що це негативно позначиться на розвитку бізнесу.