Український підприємець, політичний діяч, народний депутат України III скликання, лідер партії «5.10» Геннадій Балашов у програмі «Говори про майбутнє» заявив, що якщо завтра пройдуть вибори, то Зеленський виграє. За його словами, електорат симпатизує президенту.

«Ніхто не очікував, що у нас президентом буде актор. Ніхто не очікував, що він буде справлятися краще, ніж професійні політики, які кричать, що вони професіонали. Якщо ми говоримо про майбутнє, то ми бачимо абсолютно нову систему управління країною, тобто вони знайшли формулу, яка може бути застосована для цієї території і нашого народу», - зазначив Балашов.

За словами експерта, кожен народ дозволяє собою керувати рівно настільки наскільки народ дозволяє керувати собою, а Зеленський підібрав свій ключ.

«Ті люди, які намагаються управляти такими величезними територіями: країна все-таки 40 мільйонів населення, у кожного свої забаганки, кожне селище живе в своїй цивілізаційній парадигмі, «постсовок, совок» – все тут перемішалося, знайшли формулу, яка дозволяє досить успішно керувати цією країною», - підкреслив Балашов.

На думку політика, Зеленський володіє електоральними симпатіями, тому якщо завтра будуть вибори, за словами Балашова, Зеленський виграє. Ще, як зазначив експерт, у Зеленського є стійка більшість в уряді, яка дозволяє приймати закони.

Популярні новини зараз

Біль, температура і слабкість: доктор Комаровський розповів, як уберегти дітей від теплового удару

Анна Богдан заговорила про зради після фіналу "Холостяка": "Ніколи не пробачу"

Українців не впустили на матч Євро-2020 в Бухаресті з Кримом на прапорі: "Спірна територія"

"Більше нічого показати": "Холостяк" Заливако розсунув ноги біля Анни Богдан

Показати ще

Нагадаємо, для Знай.ua Балашов розповів, навіщо Зеленський садить дерева.

Раніше на Знай.ua Балашов заявив, що олігархи отримали клеймо і скоро їм прийде кінець.