Чому в Україні так довго не могли прийняти закон про боротьбу з домашнім насильством, що ускладнювало цей процес? Свою думку з цього приводу у програмі «Що далі?» на каналі «Знай 24» висловлює сімейний адвокат Катерина Власюк.
«Можна провести таку аналогію. Якщо ми вводимо норму, за якою людина за нетверезе водіння назавжди позбавляється прав - ми допускаємо, що таке може статися і з нами. Схожим чином справа йде з домашнім насильством - депутати подумки приміряли новий закон на себе. Я сподіваюся, що в тому складі Верховної Ради не було багато людей, схильних до домашнього насильства - принаймні, в порівнянні з суспільством в цілому. Адже неважливо, хто ти - ти або здатний на таке, або ні», - підкреслює Власюк.
На її думку - головне в людині те, що в ній сформувалося ще до того, як вона стала успішною, відомю і багатою.
«Є тут й інша проблема. Про домашнє насильство у нас було заведено мовчати ще з радянських часів. З того часу і заведено намагатися зам'яти такі історії, не піднімаючи зайвого шуму. Нам потрібно десь перепрошити свої установки, і в першу чергу в цьому відношенні», - вважає Катерина Власюк.
Терміново біжіть до супермаркету, поки не почалися тривалі відключення світла: що потрібно купити кожному українцеві
Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Крім того, в Міністерстві соціальної політики затвердили детальний план заходів щодо боротьби з цим суспільним злом.