Яким чином виборчі процеси в інших країнах можуть позначитися на врегулюванні військового конфлікту на Донбасі? Свою думку в програмі «Що далі?» на каналі «Знай 24» висловлює політолог, публіцист, політичний експерт і аналітик Олександра Решмеділова.
«Нормандський формат часто стояв на паузі, тому що потрібно було перечекати вибори. Коли у Франції міняли Олланда на Макрона, це призвело до майже дворічного заморожування процесу. А там вже не встигли озирнутися, як і свої вибори приспіли. У нас взагалі в будь-якій незрозумілій ситуації заводять розмову про дострокові вибори. В Україні постійно обговорюють свіжі рейтинги. А останнім часом, щоб не хвилювати президента, персональних рейтингів немає – є тільки партійні. Втім, результати останніх опитувань все одно виглядають тривожно: 64 відсотки українців вважають, що країна рухається в неправильному напрямку, а більшість виступає проти відкриття ринку землі», - зазначає політолог.
Вона нагадала, що зараз рейтинг «Слуги народу» істотно знизився, а три інші партії – «ЄС», «ОПЗЖ» і «Батьківщина» – «ділять срібло», розриву між ними майже немає.
«Лідери всіх трьох провідних партій претендують на президентство. Дуже важко одночасно воювати з ним усіма, та ще й з олігархами, яких взагалі незрозуміло скільки», - каже Олександра Решмеділова.
За вікном сніг, лід та до -30: синоптик визначив, коли в Україні вдарять люті морози
Майже по 7 грн за кіловат: українцям назвали дату зростання тарифу на світло
Тільки для обраних: пенсії збільшяться на 50 %, але не для всіх
Після рекордного подорожчання Київстар заманює новими тарифами: що змінилось
Також Знай.ua повідомляв, що, на думку політолога Михайло Чаплиги, перевибори необхідні нинішньої влади.