Чи має президент Зеленський вплив на Німеччину зі Сполученими Штатами та їхні домовленості щодо «Північного потоку-2»? Це питання розглядає політичний аналітик Максим Маньковський у програмі «Що далі?» на каналі «Знай24».
Як зізнається Маньковський, він схильний радше вважати, що щодо України ще не все вирішено. «Якщо б Німеччина і Сполучені Штати – як це дуже модно казати в рядах опозиції – за нас домовилися без нас, то який сенс приїжджати Меркель сюди?», - слушно запитує він.
Аналітик пояснює, що повідомити Зеленського про певні домовленості можна і в письмовій формі чи в телефонному режимі. Але Меркель, міркує він, збирається зробити крок, який дасть результат.
Принагідно експерт висловлюється і щодо «формули Штайнмаєра»: такою, як пропонує Німеччина, її імплементувати не можна. «Тому що перше – безпековий кластер, а потім вже тільки вибори. Бо в іншому варіанті це для України не вихід, це поразка для України відкрита», - констатує він.
Також Маньковський висловлює надії на те, що позиція президента України щодо Донбасу буде більш жорсткою. «Давайте розуміти, що Зеленський зараз – це вже не той Зеленський Володимир Олександрович, який зістрибнув зі сцени «95 Кварталу» влітку 2019 року», - зауважує гість програми. Він додає, що й погляд Зеленського на Донбас та події там також змінилися.
"Найстрашніше, що це початок": відома астрологиня попередила українців про небезпеку
Терміново біжіть до супермаркету, поки не почалися тривалі відключення світла: що потрібно купити кожному українцеві
Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Як повідомляв Знай.ua, Маньковський поміркував, чи може повторитися в Україні афганський сценарій.
Також Знай.ua писав про те, що Арестович пояснив, для чого Зеленському другий президентський термін.