Перед Першою світовою війною в музиці найбільш популярним був марш. Так сказав аналітик-прогнозист і консультант зі стратегії Володимир Стус у програмі Руслана Бізяєва «Культ особистості», міркуючи над циклічністю історичних процесів.
Як зазначає Стус, сьогодні можна бачити багато протиріч всередині держав і коаліції виникають радше ситуативні. Також він вважає, що в майбутньому воюватимуть великі блоки.
Принагідно експерт згадує Першу світову війну і на її прикладі розповідає, якими будуть наступні війни. «Тоді воював центр, який формувався до початку модерну, з колишньою провінцією. Зараз будуть воювати країни зі сприятливими умовами з країнами, що мають несприятливі умови», - переконаний він.
Також Стус відзначає, що раніше не можна було точно сказати, хто переможе у війні, зараз же результат буде очевидним: програє той, у кого гірші умови. Аналітик пояснює, що кращі чи гірші умови – це умови для колонізації.
За словами гостя програми, сьогодні можна спостерігати спад військового мистецтва до рівня примітивізму. «Можна дивитися не на техніку, а на культурну складову», - зауважує він. Зокрема, Стус розповідає, що перед Першою світовою війною в музиці найбільш популярним був марш. Принагідно експерт посилається на радянські та німецькі мемуари. «Ми маршували, і це приносило нам задоволення. Це був пік колективної солідарності», - підкреслює він. Тим не менш, каже аналітик, зараз ці процеси на мінімумі і можна спостерігати зворотні прояви.
На Україну чекає масштабне підвищення пенсій: на скільки індексація змінить виплати
Багато грошей не дадуть? Яким буде розмір березневої індексації пенсій
Гороскоп на 10 січня: кому п'ятниця підкине пару сюрпризів
Відстрочку від мобілізації заберуть у будь-який момент: хто вирішить долю
Як повідомляв Знай.ua, Стус припустив, що Гагаріну було б краще злітати в космос на початку 90-х.
Також Знай.ua писав про те, що Андрусів пояснив, що таке модернізація.