Керiвник проєкту COVID-сертифікатів Катерина Черногоренко у програмі Геннадія Друзенка «Конституційна кухня» розповіла про електронні COVID-сертифікати з точки зору європейської інтеграції. За її словами, це є певним виходом за рамки держави. Також вона розповіла, чи можна підробити COVID-сертифікат.
«Лікар вносить недостовірні дані і своїм підписом вносить собі доказову базу. Я завжди, коли з ними комунікую, кажу: нікому не давайте свій електронний підпис», - зазначила Черногоренко.
За словами експертки, лікар підтверджує факт вакцинації своїм електронним підписом, тому якщо хтось продав підроблений сертифікат вакцинації, то це дуже легко відстежується. Як вона зазначила, підробка сертифікату вакцинації – це вже справа правоохоронних органів.
«Чого взагалі прийшла ідея цифрових сертифікатів? Як на мене, це є вже справжня інтеграція. Можливо, це вже і є майбутнє Європейського союзу, коли будуть перебудовуватися такі моделі. Я вірю в те, що ми маємо переглядати підхід, коли на рівні держави є така автономність – ми маємо мислити ширше, виходячи за рамки держави», - підкреслила Черногоренко.
Як зазначила експертка, це фактично перший крок до Європейської моделі, яка буде означати, що Україна перебудовується.
Відстрочку від мобілізації заберуть у будь-який момент: хто вирішить долю
Знову на час меньше спати? Україна може повернутися до переведення годинників
Військовозобов'язаним запровадили нові обмеження: що треба знати
Дмитро Комаров здійснив мрію дітей, батьки яких загинули через війну
Як повідомляв Знай.ua, Малахов розповів, як влада чинить із захисниками України.
Також Знай.ua публікував слова Малахова: Світ рухається до того, що він буде строкатим.