Таку думку каналу «Україна24» висловив Старший науковий співробітник Інституту Гувера, Стенфордський університет Ніл Ферґюсон під часу форуму YES в Києві.
«Це небезпечний прецедент - намагатися створити виняткові закони для конкретних соціальних верств. Це вже мало погано історію і саме у цій частині світу», - наголосив Ферґюсон.
За його словами, в цілому сумнівною виглядає ідея приймати спеціальні закони для категорій громадян за соціальним статусом.
«Я вважаю, що це погана ідея ставитися до людей по-різному відповідно до їхнього соціального чи майнового стану. Я говорю про ті часи, коли різні класи використовували такі слова, як “кулаки”, до цих людей ставилися інакше - відповідно до закону, що діяв тоді», - додав старший науковий співробітник Інституту Гувера Стенфордського університету.
Надаємо, 2 вересня уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова звернулася до спікера парламенту Дмитра Разумкова з офіційним листом, в якому відзначила невідповідність Конституції законопроекту про олігархів і запропонувала направити його в Венеційську комісію. Це рішення також підтримали 4 фракції парламенту.
Багато грошей не дадуть? Яким буде розмір березневої індексації пенсій
"Заморозки" більше не буде: озвучено дату, коли світло подорожчає з 4 грн до 6 за 1 кВт-год
Дмитро Комаров здійснив мрію дітей, батьки яких загинули через війну
Нові правила розшуку ухилянтів: кого знайдуть за лічені дні
10 вересня Разумков направив законопроект №5599 про олігархів для отримання висновку в Європейську комісію «За демократію через право» (Венеційську комісію). Це рішення привітали в Консультаційній місії ЄС при Україні та європейські дипломати.