Про це повідомляє видання "Економічна правда" з посиланням на South China Morning Post.

Агентство економічного планування Китаю заявило, що лібералізує ціноутворення на контрольованому державою ринку електроенергії, щоб допомогти вирішити енергетичну кризу, яка загрожує стримуванням економічного зростання.

Схема прямої покупки електроенергії, яка утримує штучно низькі витрати для великих споживачів, буде скасована, заявила Національна комісія з розвитку і реформи.

За словами журналістів, реформа ціноутворення на електроенергію – це остання спроба Пекіна вирішити дефіцит електроенергії, який призвів до зниження промислового виробництва.

Експерти в галузі енергетики назвали ці заходи значними змінами, які зроблять ціноутворення на електроенергію більш прозорим і зменшать операційні труднощі для вугільних енергетичних компаній.

Популярні новини зараз

Григорій Решетник знайшов нового "Холостяка" після фіналу зі Златою Огнєвіч

Олена Зеленська знялася в одязі люксових брендів - Dolce & Gabbana і Prada: поки українці "плачуть" над комуналкою

Євген Кошовий з дружиною оселилися в дивному місці замість будинку: "Живемо в..."

Олександр Пікалов розлучився з дружиною, а Степан Казанін влаштував своїй "медовий місяць": як живе найміцніша пара в Кварталі 95

Показати ще

Нагадаємо, що в Україні на тлі Всесвітньої енергетичної кризи влада оголосила про ідею ручного регулювання цін на енергоресурси, а також допустила експропріацію газу у приватного бізнесу.