Про це він розповів у своєму блозі.
«У даному випадку ми бачимо не енергетичну безпеку країни, а політичну боротьбу між центральною владою і владою на місцях. Потрібно в стійло поставити всіх мерів. Яким чином це робиться?», - зазначив Атаманюк.
За словами експерта, мерам кажуть, що вони повинні займатися дотацією з міського бюджету, а центральна влада компенсує гроші з фонду регіонального розвитку.
«Компенсувати потрібно 40 млрд гривень, маючи дефіцит пенсійного фонду, бюджету та зобов'язання з обслуговування зовнішніх боргів. У нас дефіцит бюджету перекривається за рахунок запозичень. Що таке 40 млрд гривень? Це 1,5 млрд доларів, які потрібно запозичувати десь, а ще на дефіцит пенсійного фонду і бюджету за іншими статтями», - сказав Атаманюк.
Як зазначив економіст, існує ймовірність, що МВФ може затримати транш, що створює досить хитку ситуацію. За словами експерта, мери зайнялися фінансуванням на шкоду іншим статтям витрат, наприклад, усього, що міститься на балансі міста: або не зроблять щось в місті, або не розрахуються за виконані роботи.
Гороскоп на 26 листопада: у вівторок Всесвіт на вашому боці
Повністю замінить ТЦК: які зміни чекають мобілізацію
Який стаж не зарахують до пенсії: роки роботи просто викинуть
Українцям дозволили не сплачувати за комунальні послуги: коли рахунки можна "заморозити"
«Їде мер Броварів і каже: «Дайте мені 50 млн гривень», а грошей немає, надійде в казначейство – отримаєте. А надходить з 40 потрібних 5 млрд гривень і починається корупція», - підкреслив Атаманюк.
Як повідомляв Знай.ua, Юрій Атаманюк розповів, проти кого влада вводить податки.
Також Знай.ua, Юрій Атаманюк розповів, як можна убезпечити свою ГТС.