Про це він розповів у своєму блозі.

«Рівень правової культури у будь-якій державі характеризується виключно верховенством права. Верховенство права забезпечується невідворотністю покарання. Звісно, що є фактор поваги держави до народу та народу до держави і це має характеризувати розвинену культурну державну установу», - зазначив Тамарін.

За словами націоналіста, будь-яка законодавча ініціатива щодо збільшення санкцій та штрафів може бути марною, тому що може бути просто не застосована.

«Бідні й нещасті співробітники поліції, яких може кожен другий посилати куди йому заманеться – це теж, на жаль, наслідок їхньої професійної мотивації і профпридатності. Система сама створили цей порочний ланцюг, у якому можуть винуватця ДТП Харківського два роки тому судити за постріл жінці в обличчя як за середні тілесні ушкодження, хоча можу вам сказати як колишній слідчий, це спроба вбивства», - підкреслив Тамарін.

За словами Тамаріна, він впевнений, що винуватець у ДТП в Харкові буде покараний обмеженням волі на певний термін здебільшого через суспільний резонанс та через наявність у цій справі загиблих.

Популярні новини зараз

Від 2400 до 3900 гривень: українців у 2022 році очікують 7 підвищень пенсій - коли і на скільки

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

Зірку серіалу "Моя прекрасна няня" поховали: донька ридала над труною, а Сергій Жигунов навіть не приїхав

Зарослий жирком бік Ані Лорак виліз зі штанів, щоб привітатися з фанатами

Показати ще

«Він теж є наслідком, йому було кого наслідувати. Я впевнений, що ця вседозволеність та безкарність є наслідком відношення, яке він бачить навколо себе», - сказав Тамарін.

Як повідомляв Знай.ua, Дмитра Кухарчука суд не відпустив з під варти.

Також Знай.ua повідомляв: Нацкорпус заявив, що Україні потрібен закон проти колаборантів.