Про це він розповів у програмі Мирослави Бобровської «А как на самом деле?».

«Я дивлюся на кадрову політику і сум бере мене страшний. Виникає питання – а хто зараз міністри? А яка різниця? Ну нічого міністр зараз не вирішує. Це дійсно трагедія, тому що ключ полягав у іншому алгоритмі підбору людей», - зазначив Томенко.

Як зазначив експерт, мотивація обрання нинішньої влади було у тому, що прийдуть люди не з політичної сфери, які будуть чесними.

«Чиновники повинні знати одну мову найкраще – мову національних інтересів України. Крадуть і російськомовні, і українськомовні, і англомовні», - підкреслив Томенко.

За словами політика, було багато випадків з представниками нинішньої влади, коли вони не дотримувалися загальних для усього правил поведінки політиків. Томенко підкреслив, що ми це їм спочатку пробачали.

Популярні новини зараз

Українка придбала болти та гайки замість омріяного iPhone: доведеться платити кредит

Володимир Зеленський порахує українців разом з Apple: "Стане другою країною в світі"

Від 2400 до 3900 гривень: українців у 2022 році очікують 7 підвищень пенсій - коли і на скільки

Тоня Матвієнко розповіла про стосунки Арсена Мірзояна із її старшою донькою: "Їй тоді було 12-13 років…"

Показати ще

«Цей цинізм, що вони все можуть і всьому навчаться, не проходить. Уже пройшло два роки і чому навчились? Навчились цинізму та зароблянню бюджетних грошей», - сказав Томенко.

Як повідомляв Знай.uа, Олексій Якубін розповів, яка політична модель працює в Україні і чи може вона змінитися.

Також Знай.ua публікував слова Олексія Якубіна: Для зміни Конституції потрібні 300 депутатських голосів, а їх Офіс президента не має.