Про це стало відомо з програми «Суть подій» на каналі Знай.ua.

Вона розповіла про пресконференцію з міністром соцполітики, яка заявляла про досягнення, зокрема про те, що середня пенсія зросла на 784 гривні та на даний момент становить 3867 гривень по Україні. Журналістка зазначила, що вважає цю цифру завищеною та впевнена, що великий відсоток українців отримують пенсію менше ніж 2000 гривень.

«Лазебна пообіцяла, що із середини наступного року пенсій менше 2000 гривень в країні не буде. Але знов-таки, зникнуть пенсії у 2000 гривень, стануть люди отримувати 2100, і що, хіба життя від цього стане легшим? Не стане. Тут треба міняти всю пенсійну систему. Влада, звісно, ​​щось змінює, десь додають, але суттєвих змін немає, бо немає грошей. Влада лише латає дірки, замість того, щоб знайти гроші на капітальний ремонт пенсійної системи», - вважає Котенкова.

Журналістка нагадала, що з 1 грудня зростуть пенсійні виплати у зв'язку зі збільшенням прожиткового мінімуму, а також до 2600 гривень збільшиться мінімальна пенсія для людей віком від 65 років при стажі від 30 до 35 років у жінок та чоловіків відповідно через зростання середньої зарплати по Україні. Також вона зазначила, що з 1 березня очікується індексація, яка буде проведена для всіх категорій пенсіонерів за однаковими правилами.

«По 300 гривень мають додати пенсіонерам віком 70-75 років. Також міністр пообіцяла, що наступного року мінімальна пенсія для людей старших 70 років за повного стажу – 30 років для жінок та 35 років для чоловіків – становитиме не менше 3000 гривень», - розповіла Котенкова.

Популярні новини зараз

Донька Арсена Мірзояна і Тоні Матвієнко вперше вийшла на велику сцену - скоро заспіває, як бабуся Ніна

Українка придбала болти та гайки замість омріяного iPhone: доведеться платити кредит

"Кадетство" - серіал, який всі дивилися після школи: як виглядають актори через 15 років

Від 2400 до 3900 гривень: українців у 2022 році очікують 7 підвищень пенсій - коли і на скільки

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua зі слів Решмеділової, що наш бюджет - це бюджет бідності, який не закладає нам зростання і тих посильних доходів, які б гасили тарифи.

Окрім цього, Знай.ua повідомляв, що Любов Завальнюк розповіла про позитивні зміни у правоохоронній системі.