Про це він розповів у програмі «Конституційна кухня» Геннадія Друзенка.

За словами публіциста, вміння прийняти свій вік – це ознака, що характеризує зрілість кожної людини та суспільства загалом. «Головна проблема України полягає в тому, що ми не можемо суспільно прийняти власний вік», - підкреслює він. Водночас політик, пояснює Кебуладзе, якраз-таки і має бути лідером, зрілою особистістю, що буде переконувати і вести усіх вперед.

Також гість програми розповідає, що, будучи громадянином України, не може пробачити Порошенку однієї помилки. «Єдина серйозна, системна його провина – це те, що замість створити нового лідера, який міг би успадкувати – може, через каденцію, а може, одразу після нього – успадкувати цю лінію: проукраїнську, прозахідну, НАТО, Євросоюз, реформи в медицині, освіті тощо. Він це не зробив», - пояснює філософ.

Принагідно він вказує на високий антирейтинг Порошенка, що не дає йому можливості бути альтернативою чинній владі. Тим не менш, міркує Кебуладзе, відповіддю могло би стати формування та просування лідера «Євросолідарності». «Але я б не хотів обирати знову Петра Порошенка, з усією повагою до нього і до того, що він зробив для України. Я хотів би обирати нового лідера, наступника», - стверджує Кебуладзе.

Як повідомляв Знай.ua, Кебуладзе заявив, що відповідальність – необхідна складова свободи.

Популярні новини зараз

Не дуже "стародавня", але безбожно дорога: як виглядає монета в 50 копійок, яка може озолотити

Комунальники "наплювали" на мораторій: встановили незаконні тарифи та змушували переплачувати

Попрощаєтесь зі своїм житлом? Що станеться з ухилянтами у новому законі про мобілізацію

Тіна Кароль пішла у відрив без одягу та зі склянкою: "Я зцілюю себе"

Показати ще

Також Знай.ua писав про те, що Бізяєв заявив, що Порошенко, Тимошенко і Бойко зараз для Зеленського не є суперниками.