Про це він розповів у програмі «Акценти» із ведучою Тетяною Резвін.
Як зазначає експерт, хотілося б вірити, що закон про деолігархізацію спрямований на формування нової концепції лояльних взаємин бізнесу з населенням. Тим не менш, міркує він, скидається радше на те, що це просто популістський меседж, проведений через законодавство.
На думку Кіслова, саме це можна спостерігати сьогодні. «А як воно вийде, коли закон набуде чинності, і які будуть санкційні чи інші методи впливу, тоді ми зможемо говорити більш предметно», - каже він.
Водночас політолог вказує на те, що олігархи себе гірше відчувати не стали, а деякі навіть краще, більш впевнено. Аби не бути голослівним, він розповідає, що топ десятка українських олігархів тільки збільшує і збільшує свої статки. «І передумов для скорочення соціальної ями між забезпеченими та бідними у нас немає, а за фактом ця різниця лише зростає», - підкреслює комуніколог.
З іншого боку, міркує він, зараз ця ситуація не відчувається так різко, як у 2017-2018 роках, але про зменшення різниці все одно не йдеться. «Спад населення теж росте, просто під парасолькою ковіду ми цього не бачимо і не чуємо. І цей перекіс не так відчувається», - пояснює Кіслов.
Повністю замінить ТЦК: які зміни чекають мобілізацію
Всіх чоловіків змусять встановити "Резерв+": які зміни чекають мобілізацію
Українцям дозволили не сплачувати за комунальні послуги: коли рахунки можна "заморозити"
Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень
Як повідомляв Знай.ua, Кіслов вважає, що у нас зараз відбувається переділ ресурсів великого капіталу.
Також Знай.ua писав про те, що Пелюховський висловив свою думку про те, хто довів Україну до кризи.