Компанія ДТЕК Ріната Ахметова зафрахтувала 7 кораблів з вугіллям для забезпечення українських ТЕС паливом в осінньо-зимовий період.
Про це йдеться в повідомленні компанії.
"ДТЕК піклується про тепло і світло в будинках українців. Президент України Володимир Зеленський відзначив зусилля компанії з підготовки до опалювального сезону і забезпечення вугіллям в складних умовах», - повідомили ДТЕК.
У компанії додали, що імпортне вугілля допоможе станціям ДТЕК і державної «Центренерго» підтримати роботу української енергосистеми.
Раніше у своєму відеозверненні президент Володимир Зеленський повідомив, що Україна очікує 7 кораблів з вугіллям і завдяки цьому забезпечить свої ТЕС вугіллям майбутньої зими.
Міні-індексація: пенсіонерам нарахують надбавки вже протягом січня
У метро вводять суворі правила: кого можуть не пустити на станції в 2026 році
Кубометр – 80 грн: українців попередили про перерахунок тарифів
Пенсії перерахують тричі: коли літнім українцям сподіватись на підвищення
"Крім нашого українського вугілля, буде 7 кораблів класу Панамакс, які вже в дорозі і прибудуть в українські порти найближчим часом. Вугілля яке, ми поставляємо по морю, повністю забезпечує потребу енергетичного сектора у вугіллі до кінця року", - зазначив Володимир Зеленський.