Про це він розповів у програмі «Акценти» з ведучою Тетяною Резвін.
Передусім експерт говорить про Великобританію, яка останніми роками виявляє значну зацікавленість у політичній ситуації в Україні. За його словами, Британія хоче більш активно проявляти себе і в Україні, і у Східній Європі загалом.
Це, підкреслює Нагірний, є частиною загального британського курсу. «Що стосується військових та можливої присутності військових інших країн в Україні у такий момент напруги та розширення агресії РФ, мені здається, що тут працює ще один фактор, який свого часу використовували США та інші країни НАТО», - міркує він. Зокрема, розповідає експерт, подібне було із ймовірною небезпекою для Балтійських країн, коли РФ розпочала свою агресію проти України у 2014 році.
Як він зазначає, тоді там з’явився контингент американських військових та військових інших держав НАТО. З іншого боку, міркує Нагірний, ці війська не грали надто великої ролі в обороні, не були учасниками жодних захисних дій, а стали радше символічним кроком та сигналом президенту РФ, що напад торкнеться інтересів НАТО та США зокрема.
На думку гостя програми, зараз цей же мотив є ключовим і щодо України. Зокрема, каже він, свою готовність надати Україні підтримку виразила не лише Великобританія, але й Швеція. «Тому саме такий крок в даній ситуації свідчить про те, що Швеція має намір комплексно розвивати свої стосунки з Україною. І свідчить також про те, що Швеція бачить у цьому перспективу», - міркує експерт.
Українцям запровадили нові пільги на комунальні послуги: кому допоможуть погасити платіжки
Тепер знайдуть усюди: правила вручення повісток змінили на користь ТЦК
Новий удар по гаманцях: українців попереджають про підвищення ціни на газ у лютому
Затримання на вулиці працівниками ТЦК: ухилянтам пропонують нову послугу
Як повідомляв Знай.ua, Нагірний розповів, до чого готуватися Україні у зв'язку з проведенням окупантами воєнних зборів на Донбасі.
Також Знай.ua писав про те, що Бізяєв назвав наслідки для Росії у разі військової ескалації на Донбасі.