Про це він розповів у прямому ефірі програми «Прогноз».

«Поки що долар по 30 нам не загрожує, але якщо тенденція в нашій економіці не буде переламана, то курс 30 за долар може нам здатися найменшим. Проблема не в тому, що немає долара, а в тому, що надрукували надто багато гривень. У всьому світі долар девальвує, але лише у нас він ревальвує», - сказав Бізяєв.

Як зазначив політолог, долар може зміцнитися, якщо Федеративна резервна система США змінить свою політику щодо грошової емісії.

«Зараз ФРС друкує близько 120 млрд доларів на місяць, і якщо вони зупинять цю тенденцію, то міжнародний спекулятивний капітал знову побіжить у долар, тому долар зміцниться», - підкреслив Бізяєв.

На думку політолога, зараз найкраще зберігати свої заощадження не у фіатних валютах, а у золоті чи сріблі. Також експерт скептично висловився про вкладання грошей у біткоїн.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль зізналася у почуттях, вмить розбивши серця: "Скучила..."

Від 2400 до 3900 гривень: українців у 2022 році очікують 7 підвищень пенсій - коли і на скільки

Ксенія Мішина роздяглася практично догола, але питання про Еллерта не припинилися: "Кусає лікті"

Зарослий жирком бік Ані Лорак виліз зі штанів, щоб привітатися з фанатами

Показати ще

«Концепція біткоїну і взагалі будь-яких недержавних криптовалют – це стягнути на себе всю чорну готівку спекулятивною мірою, а потім обвалити її. Держава ніколи не допустить функціонування паралельної валюти на своїй території, тим більше цього не допустять транснаціонали», - сказав Бізяєв.

Як повідомляв Знай.ua Руслан Бортник заявив, що розслідування про вагнерівців було предметом торгів.

Також Знай.ua публікував слова Михайла Чаплиги: Нам кажуть, що шістсот британських спецназівців буде чомусь розміщено в Україні.