Його слова пролунали у програмі «Романенко. Бесіди».

«Наразі фактично створено ситуацію, в якій вбивство Бутусова легітимізовано. Якщо його вб'ють, не має значення хто, то в нас можуть сказати, що це зробили росіяни, а вони, своєю чергою, звинуватить наших. Заява про загрозу Бутусову показує моральний рівень нашої влади. І цей процес уже не зупиниться, далі він лише наростатиме. Тож журналіст перебуває у реальній небезпеці. І відповідальність за це лежить на Арестовичі, на людині, яка заявила, що це можуть зробити протягом кількох тижнів», - вважає гість програми.

На його думку, в інтересах влади було б вжити всіх можливих заходів, щоб забезпечити безпеку Бутусова, але вона не робитиме цього.

«Державне бюро розслідувань не порушило жодної справи, і охорону Бутусову ніхто не надав. А заява Арестовича відкрила можливість створити хаос тим, хто в цьому зацікавлений. І це зробив представник влади. Причому йдеться про тотальний хаос. Тепер уже незрозуміло, кому вірити», - каже Олег Хом'як.

Як повідомляє Знай.ua, раніше він прокоментував вплив телесеріалу «Слуга народу» на українське суспільство.

Популярні новини зараз

"Джулія Робертс в молодості": Герміона з "Гаррі Поттера" Емма Уотсон перетворилася на розкішну зрілу жінку. Том Фелтон буде шкодувати

Зірка серіалу "Кріпосна" Наталка Денисенко виходила заміж за Андрія Фединчика 4 рази: "Люблю бути нареченою"

Володимир Ярославський і Ольга Мартиновська ніжно поцілувалися і станцювали: "Вони разом?"

Дівчина встала на коліно перед відкинутим Огнєвіч Максом Тарапатою: "Пропозиція руки і серця"

Показати ще

Також Знай.ua повідомляв, що президент Володимир Зеленський дорікнув журналісту Юрію Бутусову в розголошенні стратегічної інформації.