Про це він розповів у програмі Юрія Романенка «Романенко. Беседы».
«Велика кількість людей інфантильні, навіть у homo sapiens інфантильність є видовою ознакою, тому що ми соціальні істоти. Людина не стане людиною, якщо не пройде соціальне виховання», - наголосив Гайдай.
За словами експерта, хороший приклад необхідності соціального виховання – це люди, яких з малого віку залишили на виховання тваринам: вони не перетворяться на людей, а ще будуть поганими тваринами через відсутність генетичної пристосованості до життя в дикій природі.
«Людині потрібно 20 років, щоб стати самостійною людською особиною. Залежність від батьків, школи та начальства породжує нашу інфантильність і, на жаль, ми її несемо весь час», - наголосив Гайдай.
Як зазначив політолог, у нашої влади дуже сильно проявлена інфантильність, вони вважають, що вони не можуть помилятися. За словами експерта, виходячи з останнього пресмарафону президента можна було зрозуміти, що з нього виходить риторика «ви всі помиляєтеся, але не я».
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
«Це означає, що людина не здатна до розвитку: якщо ти вважаєш, що не можеш помилятися, то ти не можеш розвиватися», - сказав Гайдай.
Як повідомляв Знай.ua, Руслан Рохов розповів, що впливає на рейтинг правлячої партії.