Про це свідчать дані Міністерства енергетики.

Сумарно на 3 ТЕС Державної компанії знаходиться 123,2 тис.т при мінімально допустимих 227,6 тис. т. на жодній з держтес фактичний запас вугілля не досягає мінімального необхідного рівня.

Найбільш критична ситуація на Вуглегірській ТЕС. На ній знаходиться 21 тис. т при мінімально допустимих 77,6 тис. т.

На Зміївській ТЕС знаходиться 59,5 тис. т з мінімально необхідних 99,4 тис. т. на Трипільській - 42,7 тис. т при необхідних 50,6 тис. т.

Нагадаємо, починаючи з вересня Державні ТЕС «Центренерго» працюють мінімально допустимим складом обладнання. Через відсутність вугілля простоює 13-14 енергоблоків з 23. Ще 6 знаходяться в ремонтах.

Популярні новини зараз

Під загрозою три області: нова тактика рф в атаках на енергетику

Морози в Україні підуть на спад: синоптики назвали терміни потепління

ПриватБанк вимагає оновити дані: що потрібно зробити зараз

Українців позбавлять права власності: у кого можуть відібрати житло

Показати ще

Простий енергоблоків державних ТЕС компанії "Центренерго" став однією з причин початку імпорту електрики з Білорусі.