Про це повідомляє РБК-Україна із посиланням на копію ухвали суду, яку оприлюднено в Єдиному держреєстрі судових рішень.
Заяву про відкликання надіслала адвокат Наталія Матвєєва. Чумак публічно пояснив відмову від апеляції "небажанням підігравати олігарху Коломойському".
Зазначимо, що після виходу з процесу Чумака як заявника у справі інших заявників більше не залишилося. Громадська організація "Центр протидії корупції" ніколи не була заявником, що публічно визнав і її голова Віталій Шабунін.
Таким чином, єдиними позивачами у справі "Роттердам+" залишилося два феросплавні заводи Ігоря Коломойського.
Вони єдині країни вважають себе потерпілим від дії формули "Роттердам+".
Школярам зменшать час на відпочинок: чому літні канікули почнуться пізніше ніж зазвичай
Нардеп Кучеренко підтвердив підвищення цін на газ: скільки доведеться платити українцям
Пенсіонерам виплатять додаткові гроші від держави: які умови та сума
Відразу у 9 областях пенсіонерам виплатять по 3 тис грн: хто саме отримав право на допомогу
На останні засідання до АП ВАКС приходять також адвокати ЦПК для підтримки представників феросплавних заводів Коломойського. Жодного процесуального статусу ЦПК у справі "Роттердам+" не має, згідно з рішенням ВАКС.
Нагадаємо, справа "Роттердам+" тривала понад 4 роки. Було проведено понад десять експертиз, жодна з яких не встановила збиток від дії формули. Усього державні експертні інститути підтвердили юридичну та економічну обґрунтованість формули "Роттердам+", що випливає з рішення суду.
20 травня 2021 року САП закрила цю справу через відсутність складу злочину. 13 жовтня ВАКС підтвердив законність та обґрунтованість цього рішення прокуратури.