Про це він розповів на Youtube-каналі «Національний Корпус».
«Війна з Грузією у 2008 році дала зрозуміти усім країнам Європи, що буде відбуватися далі і вони почали об’єднуватися у різні формати, наприклад, «Бухарестську дев’ятку», куди входить Болгарія, Румунія, Угорщина, Словаччина, Чехія, Польща, Литва, Латвія та Естонія», - зазначив Владислав Соболевський.
За словами експерта, саме так зараз виглядає фланг НАТО, який буде стримувати можливу атаку Росії. Як зазначив Владислав Соболевський, Україна також повинна бути у цьому переліку.
«З іншого боку, такі країни, як Франція та Німеччина, часто виступають переговорниками і захисниками Росії. У контексті Північного потоку-2 ви бачите цю ситуацію найяскравіше. Вони кажуть: «Не треба злити агресора, віддамо їм Україну і на цьому все – Європа буде жити далі, ще й з російським газом», - сказав Владислав Соболевський.
Як зазначив експерт, така риторика призводить до того, що у Росії розв’язуються руки: коли Північний потік-2 запуститься, то транзит через Україну Росія припинить, і наша країна залишиться в орбіті РФ.
Майже по 7 грн за кіловат: українцям назвали дату зростання тарифу на світло
Перерахунок тарифів на комуналку з 1 січня: які платіжки зміняться
Після рекордного подорожчання Київстар заманює новими тарифами: що змінилось
У Харкові зацькували дівчинку через відмову батьків здати 200 грн на подарунок вчителю: тато на фронті, мама – видалена з чату
«Звичайно, ми цього не хочемо, тому і боремося», - підкреслив Владислав Соболевський.
Як повідомляв Знай.ua, Андрій Білецький пояснив, які переваги має територіальна оборона.
Також Знай.ua повідомляв, що Віктор Шендибило розповів про законопроєкти щодо громадянства в Україні.