Про це він розповів у своїй програмі «Антишпора від Подорожнього».
«Першим, хто відкрито заявив про колоніальний статус України у складі Російської імперії та право українського народу на самовизначення, був М. Міхновський. На його думку, державна самостійність є головною умовою існування нації. Він пропонував йти до незалежності протореними шляхами західних країн, використовуючи творчі потенції націоналізму європейського типу», - каже Юрій Подорожній.
Політтехнолог зазначив, що у політичній думці 20-30-х pp. XX ст. фахівці виділяють кілька напрямків, зокрема державницький націоналізм, інтегральний націоналізм та консерватизм.
Він розповів, що основними засадами доктрини українського консерватизму було зокрема те, що політичним ідеалом для України є спадкова монархія, очолювана гетьманом як символом української національної ідеї, особливий політичний режим влади класократія є противагою до республіканської парламентської демократії тощо.
Експерт додав, що одним із авторів доктрини консеватизму був В. Липинський, на думку якого держава була найдосконалішою, найвищою формою організації всіх духовних і матеріальних сил нації.
Гороскоп для всіх знаків на 17 січня з корисними порадами щодо життя, грошей та здоров'я
До 30 квітня: українців попередили про новий тариф не електрику
Українцям виплатять нову зимову допомогу: перелік розширено - хто отримає гроші
Польща депортує тисячі українців: біженцям встановили нові вимоги для проживання
Юрій Подорожній розповів також про Д. Донцова, який увійшов в історію української політичної думки як автор ідеології інтегрального націоналізму, підставами для якого, на його думку, були вольовий принцип, постійне прагнення до боротьби за незалежність, романтизм і фанатизм у національній боротьбі, синтез національного та інтернаціонального, необхідність виховання нової політичної еліти, орієнтація на примус у процесі боротьби за незалежність.
Як повідомляв Знай.ua, Юрій Подорожній заявив, що Мінські угоди мертвонароджені.
Також Знай.ua повідомляв, що Олег Постернак розповів, від чого залежить результат наступних виборів.