Про це вона розповіла у програмі «Суть подій» для каналу Знай.ua.
Катерина Котенкова вважає, що про добробут держави судять з того, як вона дбає про найменш соціально-захищених громадян. За її словами, представники влади можуть багато говорити про досягнення, плани побудови нових мостів, доріг і заводів, але це все не має реального сенсу, якщо люди залишаються соціально не захищеними.
«Якщо пенсії залишаються на рівні виживання, а соцвиплати систематично урізаються, про який економічний прорив може йтися? Саме в такій ситуації сьогодні опинилася Україна, вважають соціологи», - каже Катерина Котенкова.
За її словами, про тривожні зміни говорять як прямі фактори, такі як скорочення субсидій та соцвиплат, так і непрямі – податкове навантаження, зростання тарифів, підвищення цін на основні продукти та інші.
«Про бюджет я зовсім мовчу, нам простим українцям там нічого не світить. Цей бюджет мені нагадує бюджет боржника. Натомість прийняли швидко. Ще б! Адже це одна з умов МВФ. Вдумайтесь, на борги кожен українець віддасть своїми податками по 12,3 тис. грн, включаючи новонароджених. При цьому діра у Пенсійному фонді становитиме близько 200 млрд грн. Навіть за умови незначного підвищення пенсій кожен українець своїми податками має віддати на пенсії по 4,5 тис. грн. І це без урахування єдиного соцвнеску», - розповіла Катерина Котенкова.
Всього 10 днів на оформлення: українці можуть отримати нову грошову допомогу
Спокійно няньчити онуків не вийде: пенсіонери можуть потрапити під мобілізацію
ПриватБанк встановлює обмеження на картки: неможливо навіть сплатити за комуналку
Українцям виплатять нову зимову допомогу: перелік розширено - хто отримає гроші
Як повідомляв Знай.ua, журналістка Катерина Котенкова зазначила про ПФУ: "Латання дірок та суцільна позика грошей у казначейства".
Крім цього, Знай.ua повідомляв, що Михайло Чаплига заявив, що потрібно зробити так, щоб Пенсійний фонд міг заробляти.