Про це вона розповіла у програмі «Конституційна кухня» Геннадія Друзенка.
Передусім журналістка стверджує, що в часи війні найбільша цінність – армія. До того ж, підкреслює Лариса Івшина, про українців часто говорять і завжди говорили як про сильних та хоробрих воїнів у Європі. «Але трошки наївні в політиці. Нам не вистачає макіавеллізму», - переконана вона.
За словами редакторки, така ситуація склалася через відсутність еліт і спадкоємності. Також вона зазначає, що не є прихильницею української анархії і не вважає, що вона заслуговує на захоплення.
Принагідно гостя програми згадує «Чорну Раду» Пантелеймона Куліша. Також Лариса Івшина нагадує, що у минулому столітті, коли через розпад імперій відбувалися революції, сусіднім Україні державам дали карт-бланш на їхню незалежність. Натомість Україна, підкреслює журналістка, цей шанс втратила якраз-таки через руїнницьку стихію. «Я загалом вважаю, що Україні не вистачає послідовників неоконсерватизму, тому що насправді це те, що може нас витягнути з цієї трясовини», - міркує вона.
Принагідно вона нагадує і про польський досвід: їм вдалося ефективно скористатися європідтримкою та самим Євросоюзом, а тоді вони наполягли на власному національному профілі. Тому гостя програми висловлює надії на те, щоб Україна також зробила саме те, що їй і потрібно.
1000 гривень від держави: як отримати допомогу пенсіонерам
Українцям дозволили не сплачувати за комунальні послуги: коли рахунки можна "заморозити"
Приємна несподіванка: в Україні почали знижуватись ціни на деякі овочі
Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо
Як повідомляв Знай.ua, Івшина нагадала про роль українців у створенні Російської імперії.
Також Знай.ua писав про те, що Івшина заявила, що Україна може стати Британією слов’янського світу.