26 грудня у Харкові за ініціативи Національного Корпусу відбулись зимові інклюзивні змагання «Without Borders».

Про це йдеться на офіційному сайті Національного Корпусу.

«Участь у спортивних протистояннях взяли діти й підлітки, зокрема ті, які мають особливі освітні потреби, проблеми зі здоров'ям. Мета таких змагань – популяризація інклюзивного спорту, залучення молоді до фізичних занять, підтримка спортивних проєктів для дітей з інвалідністю», - сказано у публікації.

На сайті зазначено, що усі учасники змагань отримали грамоти та медалі.

«Двері нашого Хабу завжди відчинені. Ми раді допомагати громадським організаціям з проведенням спортивних, соціальних, культурних заходів», - сказано на сайті.

Популярні новини зараз

Таємна змова трьох держав: Єрмолаєв пояснив, як Трамп, Сі та Путін ділять Україну в сепаратному трикутнику

В Україні хочуть запустити мобілізацію за чергою: буде видно, кого призвуть першими

Пенсіонерам виплатять допомогу: хто отримає десятикратну пенсію

На картку знову прийде 6500 грн: уряд готує нові виплати перед зимою

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, керівник луганського Нацкорпусу Владислав Кирилов заявив, що проти нього ведеться політичне переслідування.

Також Знай.ua публікував слова Андрія Білецького, що питання обороноздатності повинне бути у пріоритеті для влади.