У Києво-Печерській лаврі помоляться за дітей-жертв абортів у день пам'яті 14 тисяч немовлят від Ірода у Віфлеємі убієнних.

Як повідомляє Центр інформації Української Православної Церкви, покаяний молебень відбудеться 11 січня о 12.00 в Аннозачатіївському храмі Києво-Печерської лаври.

«За офіційною статистикою щороку в Україні від штучних абортів гинуть близько 50 тисяч немовлят, але насправді ця цифра набагато більша. Наш протиабортний рух займається відкриттям кабінетів доабортного консультування, проводить бесіди з молоддю про зародження людського життя, розповідає про наслідки абортів та про традиційні сімейні цінності з метою підтримати молодь у прийнятті вірного рішення - порятунку дитини», - розповів один із організаторів події, лідер руху «Pro-life Україна» Олександр Єрух.

Покаяний молебень очолить архієпископ Васильківський Миколай. В пам’ять жертв абортів запалять 100 свічок.

«Спільна молитва здатна допомогти жити далі тим жінкам, які вирішили позбавитися ще ненародженої дитини», - поділилися активісти антиабортного руху.

Популярні новини зараз

ПриватБанк попередив про нові обмеження: що зміниться з 1 червня

Українці масово відмовляються платити за комуналку: проблема з боргами виходить на новий рівень

"Ніколи не потраплять на передову": чому працівники ТЦК не підлягають мобілізації

У пенсіонерів заберуть 30% від виплати: кому ПФУ не повністю зарахує кошти

Показати ще

Організаторами події виступили Українська Православна Церква, громадські організації «Pro-life Україна», «Миряни», «Вся Україна», «Фітофарм».