Журналіст і телеведучий Дмитро Гнап пояснив, що робити у разі незаконного звільнення з роботи і взагалі як саме це може відбутися в Україні.

Про це він розповів у програмі «Розмова з Анатолієм Якименком».

Як розповідає гість програми, людина може просто опинитися на вулиці з розмагніченою перепусткою. «Однак якщо людина отримала письмовий наказ про звільнення, вона може оскаржити його в суді», - зазначає він.

Згідно зі статистикою, каже Дмитро Гнап, зараз у 90% випадків рішенням суду наказ про звільнення скасовується, а свавільних звільнень менше, аніж формалізованих. «Але якщо людину просто виганяють на вулицю, то це робиться саме для того, щоб вона не могла оскаржити своє звільнення в суді, адже суд не розглядатиме справу без письмового наказу», - пояснює він.

Тому, підкреслює журналіст, люди неоднократно змушені вибивати ці накази. Тим не менш, зазначає Дмитро Гнап, розпорядження відомства допускає й такий варіант, що людину, по суті, не звільняють, але її усувають від роботи. «При усуненні від роботи його термін не обумовлюється. А людина при цьому залишається без засобів для існування», - пояснює телеведучий. Це рішення, додає він, можна оскаржити в суді протягом місяця, але йдеться не про районний суд, а окружний, у якому діяти важче.

Популярні новини зараз

"Продам місце в черзі": чоловіки штурмують ТЦК, воєнкоми не справляються

"Період складнощів закінчується": ведичні астрологи назвали місяць, коли українцям стане легше дихати

Відмова може бути вигідною: українцям пояснили переваги

Чому в СРСР будували 5- та 9-поверхівки - ви навіть не здогадуєтеся, у чому "секрет"

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Гнап розповів, чому в Україні виконавча влада не вважає судові рішення обов'язковими для себе.

Також Знай.ua писав про те, що комісія від профспілки контролюватиме роботу будівельних гіпермаркетів.