Рішення Кабінету Міністрів щодо регулювання цін на газ матиме негативний вплив на роботу енергетичного сектору та інвестиційну привабливість України.

Про це на онлайн-конференції Energy Freedom, організованій Energy Club, сказав виконавчий директор Асоціації газодобувних компаній України Артем Петренко.

"Таке державне регулювання негативно впливає на роботу сектора та на інвестиційну привабливість України в цілому. Такі новини, особливо у досить важкі енергетичні часи, коли ціни б'ють рекорди та є дефіцит газу в Європі, негативно впливають на інвестиційний клімат країни", - сказав Петренко.

Він додав, що виключно завдяки стабільному законодавству та наявності ринкових механізмів у 2021 році приватні газовидобувні компанії поставили рекорд та збільшили видобуток газу до 5 млрд куб. м.

Петренко наголосив, що країни Європи реагують на подібні кризи виключно з використанням ринкових механізмів, вони не запроваджують якихось обмежень, а визначають цільову допомогу чи дотації тим верствам населення та економіки, які страждають від цінових коливань на газ.

Популярні новини зараз

Володимир Ярославський і Ольга Мартиновська ніжно поцілувалися і станцювали: "Вони разом?"

33-річний шеф-кухар забив татуюваннями майже все тіло за 2 мільйони гривень: "Найболючіше в попі"

Прихильники НКВС розстріляли 15-17 літніх хлопців у різдвяному вертепі: дітей поховали, а вбивць "сховали"

Тотальний локдаун в Україні: Денис Шмигаль зробив нову заяву про карантинні обмеження

Показати ще