Як повідомляє Центр інформації УПЦ з посиланням на прес-службу Горлівської єпархії, це розповів митрополит Митрофан.

«Для того, щоб наблизитися до таємниці Різдва і відчути присутність Бога у своєму житті, потрібно постаратися сьогодні зробити для когось добро. Для когось незнайомого, чужого – до того, що здається малозначним або непотрібним. Через це добро, через проявлену дієву любов у нашій душі та в нашому серці відкриються ті очі, якими ми зможемо побачити світло Різдва», - пояснив владика Митрофан.

За словами архієрея, коли ми робимо комусь добро, воно як світло, яке спалахує у пітьмі, це «крок, який ми робимо назустріч Богу, ім'я Якому Любов».

Митрополит Митрофан нагадав, що творити добро треба щодня.

«Чим більше ми це робитимемо, тим більше ми наближатимемося до Бога, тим ясніше відчуватимемо Його присутність у нашому житті і тим яскравіше буде сяяти в ньому те світло, яке запалилося у ніч, коли Бог став Людиною і прийшов на землю. Не можна побачити це світло, якщо ти не готовий робити добро, якщо ти не готовий своїми власними руками зробити чиєсь життя кращим», - сказав владика.

Популярні новини зараз

Зірка серіалу "Кріпосна" Наталка Денисенко виходила заміж за Андрія Фединчика 4 рази: "Люблю бути нареченою"

Напівгола дружина Караваєва з "Динамо" показала, де закінчуються її трусики: не посоромилася навіть чоловіка і дітей

Володимир Ярославський і Ольга Мартиновська ніжно поцілувалися і станцювали: "Вони разом?"

Стюардеса МАУ віддячила ввічливому пасажиру просто в салоні літака - чоловіки, беріть на замітку

Показати ще

Він закликав наповнювати кожну мить життя «добрими справами, які ми покликані здійснювати в ім'я Сина Божого, що прийшов у цей світ».