У вказаних матеріалах сума фінансових операцій, які можуть бути пов’язані з легалізацією коштів та з учиненням іншого злочину, визначеного Кримінальним кодексом України, становить 103,2 млрд гривень.
Держфінмоніторингом приділяється особлива увага стосовно розслідування фактів відмивання коштів, одержаних від корупційних діянь, розкрадання та привласнення державних коштів та майна.
Так, протягом 2021 року Держфінмоніторингом направлено до правоохоронних органів 160 матеріалів (44 узагальнених матеріали та 116 додаткових узагальнених матеріалів).
У згаданих матеріалах сума фінансових операцій, які можуть бути пов’язані з легалізацією коштів та з учиненням іншого злочину, визначеного Кримінальним кодексом України, становить 9,3 млрд гривень.
Відповідно до законодавства України Держфінмоніторинг спільно із правоохоронними органами здійснює заходи, направлені на попередження та протидію фінансуванню терористичної діяльності, сепаратизму.
Буде дорожчати щомісяця: буханець хліба стане розкішшю для простих українців
Одразу 4 хвилі мобілізації: хто отримає повістку вже в найближчі дні
В Україні впроваджують нові правила перерахунку пенсій: на скільки виплати побільшають
Всього 10 днів на оформлення: українці можуть отримати нову грошову допомогу
Так, протягом 2021 року Держфінмоніторингом направлено до правоохоронних органів 109 матеріалів (з них 83 узагальнених матеріали та 26 додаткових узагальнених матеріалів) стосовно фінансових операцій осіб, які можуть бути пов’язані з фінансуванням тероризму, сепаратизму та/або проведених за участю осіб, які публічно закликають до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або зміни меж території або державного кордону України.