Таку думку він висловив в ефірі каналу «Утро Февраля».

За його словами, путін абсолютно прямолінійний політик, і про свої наміри він заявив ще майже два роки тому у статті «Про історичну єдність росіян та українців».

«володимир путін – людина 20-го століття – ментально, психологічно, освітньо, культурно, політично. Це радянська та імперська людина, у неї так сформована картина світу. Вона склалася у 70-ті – 80-ті роки. Величезний вплив на цю картину світу справив розпад СРСР», - додав Лев Шлосберг.

За його словами, путін неодноразово говорив, що це – головна геополітична катастрофа.

«Путін же говорив, що розпад Радянського Союзу є величезною геополітичною катастрофою 20 століття. Але багато хто дотримується протилежної точки зору. І путін зафіксував для себе цю картинку величі великої країни, яка була в його розумінні могутньою, і яка, в його розумінні, бездарно розвалилася. Він ненавидить людей, які розвалили Радянський Союз. І у нього з'явилася ідея-фікс – переписати 20 століття», - резюмував Лев Шлосберг.

Популярні новини зараз

Валерій Жидков з "Квартал 95" показав, як Коля Сєрга несе службу в лавах ЗСУ: "Зустрів солдатика"

Зірка "Дизель шоу" Вікторія Булітко показала безцінну працю українців для своїх захисників

Українці зловили Тіну Кароль в обнімку з Григорієм Ліберманом - нарешті всі побачили його обличчя

Микола Томенко: "А що там з нашими, українськими гнидами?"

Показати ще

Крім цього, раніше Знай.ua повідомляв, що російський громадський діяч Віктор Уколов заявив, що путіну вдалося згуртувати Україну, як жодному українському політику.