Про це він розповів на каналі «Садок вишневий».

«Насправді ми сьогодні б'ємось саме за волю, а не державу чи соціальну систему. Ми б'ємось за свій внутрішній стан правди. Дуже чітко йде розмежування між російським та українським світами саме у питаннях військового підходу», - наголосив Олександр Новохатський.

За словами експерта, росіяни, коли вирушають в Україну воювати, роблять це для власної матеріальної вигоди та піднятися за соціальним ліфтом: отримати за це гроші чи квартиру, а українцям важливі не гроші та інші матеріальні блага – ми б'ємось за нашу свободу та майбутнє.

«Ми воюємо за те, щоб наша мрія про справжню Україну здобула тіло і кров і здобула новий ритуал, який у нас виникне внаслідок нашої обов'язкової перемоги над росіянами та їхнім ладом», - наголосив Олександр Новохатський.

Як зазначив експерт, якщо ми дійсно хочемо бути українцями, ми маємо повністю відмовитися від усього, що стосується «російського світу».

Популярні новини зараз

Мішель Андраде з "Орел і Решка" після розставання з Потапом розповіла про нову втрату: "Люди показують туалет"

Сергій Притула не зміг зняти гроші з благодійного рахунку і віддав свої пів мільйона: "Який я тоді волонтер"

Головні новини за 27 червня: "пробудження" Софії Ротару, атака на ТРЦ у Кременчуці та Цимбалюк у ролі "Холостяка"

Софія Ротару перервала тривале мовчання після обстрілу ТРЦ у Кременчуці: стримати сльози нереально

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Вадим Трюхан спрогнозував, коли може статися перелом у війні на користь України.

Також Знай.ua повідомляв, що футуролог Андрій Длігач заявив про необхідність визначитись, якою буде майбутня модель української економіки.