У результаті повномасштабної військової агресії на території України російськими військами було знищено спортивний стадіон у Чернігові. Фахівці Державної екологічної інспекції у Чернігівській області здійснили розрахунок збитків, завданих довкіллю. Розмір шкоди внаслідок засмічення земель склав понад 676 мільйонів гривень.

Про це повідомила пресслужба Державної екологічної інспекції України.

Вперше арена потрапила під обстріли 5 березня 2022 року. Тоді постраждала лише східна трибуна. А вже 11 березня, внаслідок нічного авіабомбардування, стадіон зазнав значних пошкоджень: постраждали приміщення та споруди, а руйнування спричинили засмічення земель уламками конструкцій і будівельних відходів на площі 31 100 м2.

Стадіон у Чернігові

Легендарний стадіон ім. Юрія Гагаріна в місті Чернігові до війни збирав десятитисячні трибуни футбольних вболівальників та любителів спорту. Тут проходили міжнародні турніри та спортивні змагання, артисти співали на біс українські пісні.

Популярні новини зараз

Надя Дорофєєва раптово звернулася до Вови Дантеса: офіціоз та сухі побажання

Мішель Андраде з "Орел і Решка" після розставання з Потапом розповіла про нову втрату: "Люди показують туалет"

Джо Байден допоможе закрити небо над Україною, хоч і з запізненням: що відомо про нові системи ППО NASAMS

Після "патріарха" Кирила зорати сцену носом удостоїлася путінська співачка Валерія — тягне ближче до землі

Показати ще

Від тоді як у місто прийшов «руський мір», стадіон став полем з уламків глядацьких секторів і вирв від артилерійських снарядів. Від домашньої арени футбольного клубу «Десна» рашисти не залишили майже нічого.

Всі розрахунки та матеріали справи будуть передані спеціалістами Держекоінспекції правоохоронним органам з метою подальших репарацій.