Про це він розповів на каналі «My.ua».

«Ми не можемо сьогодні прогнозувати. Людина, яка озвучила тезу про те, що цей шлях буде важким і відбудеться за 15-20 років (вона помиляється, - Ред.)», - зазначив Андрій Вігірінський.

За словами політолога, Україна може вступити до ЄС набагато швидше, ніж кажуть деякі політики або експерти, тому що наш вступ є вигідним для того самого Європейського союзу.

«Це не опирається на стан завершення війни, тому період трансформації може відбутися доволі швидко. У першу чергу Європа може бути зацікавлена у тому, аби до неї максимально швидко доєдналася країна, яка захищала східні рубежі Європи та ті самі цінності, навколо яких формується ЄС», - підкреслив Андрій Вігірінський.

Як зазначив експерт, безперечно знайдуться політики у ЄС, які будуть проти політики інтеграції України, тому що, на їхню думку, наша країна начебто стане тягарем через постійну необхідність у дотаціях. Але, за словами політолога, це не так, адже у будь-якій країні, яка пережила сильну кризу, відкривається вікно можливостей для розвитку багатьох ніш, тому наше членство буде вигідним для Європейського союзу.

Популярні новини зараз

Сергій Притула не зміг зняти гроші з благодійного рахунку і віддав свої пів мільйона: "Який я тоді волонтер"

Фіналістка шоу "Холостяк" Яна Соломко втекла в росію і забула про війну: "Виявилося, ти наша ганьба"

Євген Кошовий з "Кварталу 95" ледь не розревівся, виїхавши до Варшави: "Нікуди повертатися"

Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене"

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Гарі Табах заявив, що сьогодні розпочинається Третя світова війна.

Також Знай.ua повідомляв, що Ілля Пономарьов розповів, хто сьогодні у росії може підняти повстання.