Про це йдеться у повідомленні на сайті компанії.

Підприємство називає себе найбільшим платником податків Житомирщини і запевняє, що їм закидають ухилення від оподаткування, незаконний видобуток копалин і співпрацю з рф та ОРДЛО. Також бізнес стверджує, що подібним обвинуваченням немає жодних доказів. У компанії вважають дискредитаційну кампанію спланованою та антидержавницькою.

Бізнес-група «Юнігран» вважає безпідставними звинувачення, які останнім часом були поширені низкою ЗМІ щодо незаконного видобутку національних надр у промислових масштабах, ухиленні від сплати податків та постачанні будматеріалів до рф і так званих «ЛДНР».

Представники бізнесу підкреслюють, що на підставі опублікованої інформації представники правоохоронних органів винесли занадто суворе рішення про арешт майна підприємств групи, тим самим заблокувавши роботу великого українського видобувного бізнесу.

Популярні новини зараз

Софія Ротару у 75-річний ювілей заявила про неважливість мови в Україні, тепер вона в місці сили: "Про кохання та мир"

"Холостяка" із Топольським не буде? Григорій Решетник запропонував роль серцеїда Клопотенку: "Цілуватимуся з Юлею"

100 тисяч добровольців з Північної Кореї можуть взяти участь на боці Росії у війні проти України

Одразу за бурятами "прозріння" прийшло до дагестанців, яких "змушують" йти воювати: "Нас тримають у злиднях"

Показати ще

У групі компаній «Юнігран» усі закиди спростовують і заявляють про цілеспрямовану дискредитацію з метою можливого рейдерського захоплення активів.

«Звинувачення, не підкріплені реальними доказами, паплюжать честь і гідність компанії, її засновників, менеджменту і трудового колективу. Ці інформаційні закиди в кращому випадку є проявом нездорової фантазії авторів відповідних статей, в гіршому – мають усі ознаки дій, спрямованих на знищення успішного українського бізнесу в складний період воєнного стану», – зазначають представники «Юніграну».

У компанії наголосили, що «Юнігран» є стовідсотково вітчизняним бізнесом, а засновник і керівники підприємств мають виключно українське громадянство. Понад те, підприємства не проводять жодних транзакцій з контрагентами з рф чи ОРДЛО.

Там також нагадали, що група є найбільшим платником податків Житомирщини та одним з топ-роботодавців, що надає роботу понад 1400 особам. Підтвердженням прозорості бізнесу є тривала співпраця «Юніграну» з МВФ та ЄБРР, а також щорічне проходження незалежного міжнародного аудиту.

Також компанія нагадує, що у складний воєнний час підтримує місцеві громади Київщини та Житомирщини, а також надає базу для формування Сил ТрО регіону й виділило на потреби ЗСУ 18 автотранспортних засобів і паливно-мастильних матеріалів до них.

У групі компаній ще раз називають поширену інформацію медіаатакою та припустили, що вона може мати на меті захоплення «бліцкригом» успішного українського бізнесу. Юристи підприємства обіцяють відстоювати свою честь і гідність у визначеному чинним законодавством досудовому та судовому порядку.