Про це розповів російське опозиційне ЗМІ «Утро февраля».

«Російська військова агресія посилює глобальний голод», - зазначено в публікації.

На сайті сказано, що Україна є найголовнішим постачальником зерна у рамках Всесвітньої продовольчої програми ООН, яка забезпечує продовольством 125 мільйонів людей із бідних країн.

«Відомо, що росія контролює світовий ринок пшениці та вивозить зерно з окупованих територій України», - сказано на сайті.

У публікації наголошено, що через агресію росії з України не може бути експортовано понад 20 мільйонів тонн зерна, що є надзвичайно важливим для бідних країн. Також зазначено, що через крадіжку українського зерна Україна втратила прибуток, адже експорт пшениці впав на 32%.

Популярні новини зараз

Банки отримали нові повноваження: рахунок закриють без пояснень

Як зупинити грип у перші години: лікар назвав головну помилку українців

Учням 9-х класів повернуть обов'язкові іспити: що складатимуть

Пенсії зростуть? Ось які доплати отримають українці 60+ вже з січня 2026

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Гасан Гусейнов розповів, як російська пропаганда розмиває поняття та виставляє брехню істиною.

Також Знай.ua повідомляв, що політолог Тарас Загородній заявив, що через великі втрати рф зараз можна помітити затишшя.